Fototapeta

Każdy z nas spotkał się już chyba z zastosowanie fototapety w mieszkaniu, bądź w jakimś lokalu gastronomicznym.  Sama postanowiłam taką fototapetę zastosować, gdyż nie miałam konkretnego pomysłu na swoją ścianę, a zwykłe malowanie farbą, na dłuższą metę może się znudzić.

Kolor, jakim mam pokryte ściany, to „biskupi fiolet” miał wyjść soczysty różowo –fioletowy, ale wyszło jak wyszło 🙂 Fototapetę , jaką postanowiłam nabyć jest to most brooklyński. Pasuje do pozostałych ścian i idealnie współgra z moim wnętrzem. Myślę, że z upływem czasu ściany przybiorą kolor jaśniejszy – beż, bądź wanilia, bo może jest w moim pokoju nieco przyciemno?

Fototapeta jest również doskonałym pomysłem, na powiększenie małej przestrzeni. Jeżeli wybierzemy odpowiedni motyw przewodni, z małego pomieszczenia możemy otrzymać całkiem ciekawą przestrzeń i optycznie powiększyć pokój. Kolejnym plusem jest ożywienie nudnej, jednolitej ściany, w zależności od motywu tapety możemy nadać pomieszczeniu tematyczne korzenie.  Do wyboru mamy nieskończenie dużo wzorów do wykorzystania, od gotowych wzorów, po wykorzystanie własnych wykonanych zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Tapeta taka z reguły ma posłużyć nam na długie lata, więc należy dokonać przemyślanego wyboru, nie działać pod presją chwili, gdyż możemy żałować swojej decyzji, a na tapetę będziemy musieli patrzeć przez te wszystkie lata, aż zdecydujemy się na kolejny remont.

głębia

na_tapczanie_niebieskim

Living room

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s